Strategia działań marketingowych

Obojętne, czy chodzi o branżę medyczną, czy też jakąkolwiek inną, strategia dla działań marketingowych powinna być na pierwszym planie. Jest jak plan gry.

Profile social media

Usługi social media – prowadzenie profili w mediach społecznośiowych to jeden z najszybciej rozwijających sie kanałów dotarcia do pacjentów. Poznaj ofertę na prowadzenie social mediów

Marka medyczna w internecie

Na pewnym poziomie rozwoju potrzebujesz działań nastawionych na zwiększenie świadomości Twojej marki oraz zaufania do tego, czym ona jest.

Reklama AdWords serwisów medycznych

Dbając o dobrą markę swoich usług, chcesz trafiać do odpowiedniej grupy klientów – tej, która będzie najbardziej zainteresowana Twoimi usługami.

Analityka ruchu i doradztwo

Analityka ruchu to bardzo miarodajne narzędzie do badania skuteczności podjętych działań podczas wdrażania taktyk w marketingu medycznym. Proponujemy zintegrowaną usługę doradztwa dla Klientów

Pozycjonowanie stron medycznych

Jeśli będziesz dalej, ale na pierwszej stronie wyników – nadal nie jest źle. Gorzej jeśli Cię tam nie ma. Oznacza to, że potrzebne Ci pozycjonowanie. Tym właśnie się zajmujemy.

Pisanie tekstów i blogowanie

Pisanie na tematy medyczne to odpowiedzilność za publikowane treści – mogą mieć wpływ na ludzkie zdrowie. Powinno docierać do szerokiej grupy. Piszemy treści spełniające oba te warunki.