Reklama AdWords serwisów medycznych

"Content jest królem, ale dystrybucja jest królową, która nosi spodnie" ~ Jonathan Perelman, Buzzfeed

Kampanie AdWords są znakomitym sposobem na poszerzenie zasięgu. Dzięki temu informacja o ofercie serwisów medycznych może docierać do wielu miejsc szybko i skutecznie. Proponujemy wykorzystanie naszych umiejętności. Skorzystaj z możliwości, jakie daje firma o największym w świecie potencjale reklamy docierającej do osób poszukujących usług takich jak Twoje.

AdWords w sieci wyszukiwania

Google i jego partnerzy dostarczają możliwości reklamowania usług i produktów w sposób bezpośrednio związany z wyszukiwaniem. Użytkownik po wpisaniu zapytania do wyszukiwarki otrzymuje organiczny wynik tego zapytania - listę stron. Bezpośrednio przed listą i po niej wyświetla się reklama. Lista wyników reklamowych bardzo przypomina organiczne, choć przy każdym kilku znajduje się subtelny napis „Reklama”. Ten sposób dotarcia do klienta na można rekomendować jako alternatywa dla pozycjonowania, kiedy strony są jeszcze niewypozycjonowane lub dla zwiększenia liczebności linków na stronie wyników.

Sieć reklamowa

Dbając o dobrą markę swoich usług, chcesz trafiać do odpowiedniej grupy klientów – tej, która będzie najbardziej zainteresowana Twoimi usługami. Sieć reklamowa Google pozwala także wyeksponować reklamy tekstowe i graficzne na milionach stron jednocześnie i to na wielu urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Zasięgiem obejmuje platformy jak YouTube, Blogger czy Gmail, ale również niezliczone strony partnerskiej sieci AdSense. Zlecając nam przygotowanie kampanii w sieci reklamowej możesz osiągnąć zasięg reklamowy jak w reklamie telewizyjnej lub większy, w dodatku zachowując elastyczność budżetu.

Remarketing

Proponujemy użycie reklamy śledzącej. Żyjemy w czasach, gdy reklamy zaskakują nas z każdej strony. Tak szybko jak się pojawiają, tak szybko też znikają. Kiedy ktoś już odwiedzi Twój internetowy serwis medyczny, może łatwo o nim zapomnieć. Aby temu zapobiec, przygotujemy dobrze skonstruowaną kampanie retargetingową opartą o sieć reklamową Google. Wówczas użytkownik, który choć raz odwiedził twoją stronę będzie widzieć reklamy przypominające o Twojej marce, lub nawet konkretnej usłudze medycznej, która go interesowała na Twojej witrynie.

Jak pracujemy

Z uwagi na złożony i zróżnicowany mechanizm działania poszczególnych programów reklamowych Google, przygotowujemy kampanie dla Klientów wychodząc od kompleksowej strategii marketingowej. Zwracamy szczególną uwagę na to aby Twój budżet przeznaczony na AdWords był wydawany w sposób roztropny spełniając Twoje cele biznesowe. Na każdym etapie monitorujemy ich przebieg i szukamy miejsc gdzie można coś poprawić, szukamy nowych możliwości, aby dotrzeć do grupy odbiorców najlepiej dopasowanej do Twojej oferty medycznej.

Chcesz, aby nowi pacjenci do Ciebie dzwonili?

Zadzwoń wcześniej Ty do nas:

781 881 900

Zapytaj o tę usługę

    Przepisz liczbę cyframi, jeśli nie jesteś botem 🙂 *