Dotrzeć do nowych pacjentów

Prywatne gabinety stomatologiczne to niewielkie, lecz z reguły dobrze prosperujące firmy. Najczęściej zatrudniające oprócz dentystów, także dodatkowy personel, np. asystentki stomatologiczne etc. W dużych klinikach, gdzie przyjmuje jednocześnie kilku dentystów, często można także spotkać rejestratorki.

Rozbudowana struktura firmy niesie za sobą określone konsekwencje. Po pierwsze - duże gabinety są w stanie obsłużyć znacznie więcej pacjentów w skali roku. Co więcej, aby zapewnić utrzymanie i rozwój mikroprzedsiębiorstwa, one muszą obsługiwać odpowiednia ilość pacjentów.

Ze względu na bardzo komercyjną pozycję stomatologii w porównaniu do ogółu profesji lekarskich, można zauważyć, że lekarze stomatolodzy są relatywnie najlepiej przygotowani do funkcjonowania i rozwoju na otwartym rynku. Firmy dentystyczne są od dawna świadome, że w dotarciu do klientów konieczna jest nie tylko świetna jakość usług.

Zadowolony klient - pacjent chętnie wróci na fotel, a przy okazji jeszcze poleci gabinet swojej rodzinie lub znajomym. Ważne jest również to, aby miał szansę odszukać gabinet w swojej okolicy i jeszcze zanim po raz pierwszy do niego trafi, miał przekonanie, że chce tam iść.

Oferujemy pomoc marketingową w biznesowego rozwoju Twojego gabinetu stomatologicznego. Pośród usług, jakie możemy Ci zaproponować do najważniejszych należą:

Strategia marketingowa dla stomatologa

Poświęcamy jej zawsze najwięcej uwagi od początku współpracy. Zależy nam, aby każdy cel biznesowy Klienta był dla nas jasny, dopytujemy o szczegóły. Wyznaczamy wraz z Klientem wskaźniki, według jakich będziemy mogli oceniać skuteczność naszych działań w ich osiąganiu w trakcie poszczególnych kampanii jakie uruchomimy, lub taktyk jakich użyjemy – np. do zwiększenia ilości połączeń telefonicznych w celu rejestracji.

Pozycjonowanie w wynikach lokalnych

Google, to jeden z największych przyjaciół biznesu dentysty i jego gabinetu. Pod warunkiem, że można go łatwo odnaleźć w wynikach wyszukiwania. Proponujemy Ci pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, które spowoduje większą ilość wejść na Twoją stronę i przyciągnie nowych pacjentów na Twój fotel dentystyczny. Działania w pozycjonowaniu SEO prowadzimy globalnie, jednak ich wyniki najmocniej oddziałują w skali lokalnej – miasta lub województwa. Dobierzemy wraz z Tobą listę najważniejszych słów kluczowych, na które powinieneś się znaleźć na pierwszej stronie wyników zapytania i wdrożymy odpowiednie działania, aby Twój gabinet trafił tam gdzie jego miejsce – do czołówki.

Kampanie reklamowe w wyszukiwarce

Zanim Twój gabinet pojawi się w pierwszej dziesiątce organicznych wyników zapytania, proponujemy uruchomienie kampanii AdWords i zdobycie zainteresowanych pacjentów na Twojej stronie znacznie szybciej. Przygotujemy odpowiednie slogany, słowa kluczowe po których mają Cię odnaleźć pacjenci. Zaadresujemy komunikaty językiem korzyści dla pacjenta oraz ustawimy Twoje konto tak, abyś uzyskał możliwie największą wartość z ruchu jaki dotrze na stronę przy założonym budżecie. Warto pamiętać, że reklamy Google pojawiają się ponad listą wyników organicznych i dla branż takich jak stomatologia ten rodzaj promocji przynosi świetne rezultaty.

Chcesz, aby nowi pacjenci do Ciebie dzwonili?

Zadzwoń najpierw Ty do nas:

781 881 900

Zapytaj o tę usługę

    Przepisz liczbę cyframi, jeśli nie jesteś botem 🙂 *