O nas

Dlaczego marketing medyczny?

Zajmujemy się marketingiem cyfrowym – w tym promowaniem stron WWW w internecie. Dzięki temu, co robimy, Twoja strona medyczna może dotrzeć na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Dobierzemy słowa kluczowe które najlepiej opisują to co robisz, a jednocześnie te których poszukują Twoi przyszli pacjenci. Umieścimy je we właściwy sposób na Twojej stronie internetowej, tak aby dało się ją z łatwością odnaleźć.

Tworzymy również wiele kampanii zasięgowych z użyciem współczesnych narzędzi mareketingowych.

Start projektu

Nasze działania zwykle zaczynamy od planowania wraz z Klientem kolejnych kroków w strategii. Wtedy, kiedy to potrzebne wykonujemy nową stronę WWW. To wokół niej później tworzymy plan mając zawsze na pierwszym planie cele biznesowe naszego Klienta.

Agile w medycznym marketingu

Pracę nad projektem dzielimy na określone cykle – tygodniowe, miesięczne, kwartalne. Wzorując się na zwinnych (Agile) metodologiach używanych przy rozwoju produktów IT, możemy z większą dokładnością wyznaczać zadania, które trzeba wykonać, aby zmieścić się w określonym terminie. Przykładamy dużą wagę do komunikacji i dobrej widoczności naszej pracy. Dzięki temu jako nasz Klient wiesz na jakim są one etapie i co pozostało jeszcze do zrobienia.

Doradzamy i rekomendujemy

Słuchając bardzo dokładnie oczekiwań i wymagań Klienta, staramy się wychodzić również z własną inicjatywą. Proponujemy określone działania i rekomendujemy sposób ich przeprowadzenia. Każde nowatorskie rozwiązanie konsultujemy z Klientem. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Skutecznie i długofalowo

Mamy na swoim koncie kilkanaście udanych projektów marketingowych prowadzonych dla firm oraz klinik i gabinetów lekarskich. Zależy nam na współpracy długofalowej dlatego traktujemy Klientów bardziej jako Partnerów. Większość z nich nadal się rozwija a ich biznesy rosną, dlatego są z nami od lat.