Pisanie tekstów i blogowanie

"Napisz coś, co warto przeczytać lub zrób coś wartego opisania." ~ Benjamin Franklin

Copywriting dla branży medycznej jest szczególny. Wymaga nie tylko dobrego warsztatu pisarskiego i biznesowego trafienia do grupy docelowej. Jego ważnym elementem jest także realna medyczna wiedza ukierunkowana na tematykę o jakiej się pisze. Wiąże się to z odpowiedzialnością za publikowane treści, które mogą mieć wpływ na ludzkie zdrowie. Piszemy treści spełniające obydwa te warunki.

Teksty na stronę placówki medycznej

Kreujemy dla naszych Klientów treści związane z ofertą. Są to między innymi opisy świadczonych usług medycznych, badań lub zabiegów. Przygotowujemy teksty eksperckie, konsultowane z lekarzami odpowiednich  specjalizacji.

Reklama lekarzy i podmiotów medycznych

Tworzymy reklamy wyświetlane w ramach sieci AdWords zarówno dla wyszukiwarki jak i w sieci reklam display’owych pojawiających się na partnerskich stronach Google AdSense. Copywriting reklamowy dla tych mediów jest specyficzny, ponieważ wymaga nie tylko biznesowego podejścia i czasem wiedzy merytorycznej. Boksy reklamowe AdWords pozwalają na ilościowo ograniczony przekaz. 30 znaków ze spacjami to nagłówek reklamy, który będzie linkiem, a opis razem z zachętą do akcji trzeba zmieścić w 80 znakach. To rzeczywiście niewielka przestrzeń, aby zmieścić najważniejsze informacje i wpłynąć na odbiorcę.

Blogowanie

Strony biznesowe, w tym także medyczne, tworzone w ostatnich latach, coraz częściej wyposażane są w blogi. Dzięki nim możliwa jest szybka komunikacja z czytelnikiem, pacjentem. Także jego edukacja. Blog pozwala także w naturalny sposób na stałą rozbudowę serwisu WWW o nowe i ciekawe treści. Będziemy tworzyć dla Ciebie (lub za Ciebie) bloga tematycznego lub eksperckiego dopasowanego do usług medycznych, jakie świadczy Twoja placówka. Przygotujemy artykuły pasujące do Twoich celów biznesowych i inspirujące dla Twoich obecnych i potencjalnych pacjentów. Znajdziemy dla nich odpowiednie zdjęcia, przygotujemy piękne i kontekstowo powiązane z tekstem grafiki lub schematy.

Copywriting i SEO

Piszemy teksty dopasowane do Twojej strategii content marketingowej i wspierające SEO. Zadbamy o  odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi troszcząc się jednocześnie o jakość przekazu. Wierzymy, że kluczem do sukcesu w marketingu treści jest wysoka wartość tego, co się publikuje. Jednocześnie znamy się na pozycjonowaniu. Dlatego przykładamy dużą wagę do tego aby nasz medyczny copywriting był jak praca dobrego kucharza. Nasze teksty mają być smaczne w czytaniu przez człowieka i robota Google.

Chcesz, aby nowi pacjenci do Ciebie dzwonili?

Zadzwoń najpierw Ty do nas:

781 881 900

Zapytaj o tę usługę

    Przepisz liczbę cyframi, jeśli nie jesteś botem 🙂 *