W drugiej dekadzie XXI wieku szacuje się, że ok. 20% osób w Polsce potrzebuje pomocy psychologicznej. Dlatego na przestrzeni kolejnych lat powstało wiele specjalistycznych gabinetów psychoterapeutycznych zajmujących się ich problemami. Są to zarówno jednoosobowe podmioty zajmujące się terapiami indywidualnymi lub terapią par, jak również wyspecjalizowane mikroprzedsiębiorstwa, gdzie pracuje kilku terapeutów. Świadczą one także pomoc w ramach terapii grupowych i warsztatów rozwoju osobistego.

Poza nielicznymi przypadkami ośrodków państwowych, które mogą liczyć na pełne finansowanie z NFZ, większość gabinetów psychoterapii funkcjonuje na zupełnie rynkowych zasadach konkurencji i samofinansowania. Dla tych gabinetów jednym z kluczowych elementów jest ilość pacjentów korzystających z terapii. Prowadzimy działania marketingowe dla gabinetów i ośrodków psychoterapeutycznych. Wdrażamy je w oparciu o strategię marketingową przygotowaną wspólnie z Klientem.

Pozycjonowanie lokalne dla ośrodków psychoterapii

Daj się odnaleźć w swoim mieście. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną kampanię SEO opartą o słowa kluczowe, jakich mogą poszukiwać Twoi potencjalni klienci. To jedna z najbardziej efektywnych dróg pozyskania pacjenta / klienta, oparta na faktycznej potrzebie, jaką mają osoby borykające się z depresjami, uzależnieniami, czy innymi problemami cywilizacyjnymi. Klient który samodzielnie odnajdzie Cię w sieci, chętniej zadzwoni, aby dowiedzieć się o szczegółach terapii lub umówić na spotkanie.

AdWords dla gabinetów psychoterapeutycznych

Zanim Twoja strona osiągnie wysokie pozycje w wynikach organicznych, już dziś możesz dotrzeć do nowych pacjentów. Opracujemy dla Ciebie kampanie reklamowe w sieci wyszukiwani AdWords. Dobierzemy grupę słów kluczowych, skomponujemy chwytliwe reklamy a także zoptymalizujemy jej ustawienia, aby pokazywały się osobom potencjalnie zainteresowanym Twoimi usługami. Możemy także propagować Twoją markę w sieci reklamowej – wówczas Twoje reklamy pokażą się również na cudzych stronach internetowych kontekstowo powiązanych z problematyką jaką zajmuje się Twój gabinet.

Blog psychoterapeutyczny

Jednym z najbardziej efektywnych sposobów rozwijania własnej strony WWW jest blog ekspercki. Dobrze skonstruowany może być jak lokomotywa dla całej witryny WWW. Bazując na Twojej wiedzy specjalistycznej i naszym doświadczeniu w content marketingu przygotujemy dla Ciebie plan publikacji ciekawych treści, na Twoim blogu. Zajmujemy się również pisaniem – są wśród nas doświadczeni copywriterzy – specjaliści i dziennikarze, którzy przygotują teksty dopasowane stylistyka i jeżykiem komunikacji do Twojej własnej, a jednocześnie wzbogacające treść bloga psychoterapeutycznego.

Media społecznościowe

Facebook, LinkedIn czy Instagram to platformy, gdzie obecnie codziennie zagląda miliony ludzi poszukując inspiracji, rozrywki, czasem akceptacji albo wręcz dosłownie - pomocy. Dobierzemy wraz z Tobą odpowiedni zestaw kanałów social media. Stworzymy dla Ciebie profesjonalne profile, a także opracujemy spójny przekaz wizualny i treściowy. Pomożemy Ci zdobyć właściwe audytorium, które jest zainteresowane psychoterapią, psychologią i psychiatrią. Powszechne jest mieszanie tych terminów lub traktowanie ich jako równoznaczne. To można wykorzystać w pozytywny sposób. Przygotujemy dla Ciebie program publikacji wartościowych treści, które pojawiając się cyklicznie w mediach społecznościowych dotrą do osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami.

Chcesz, aby nowi klienci do Ciebie dzwonili?

Zadzwoń najpierw Ty do nas:

781 881 900

LUB zapytaj o tę usługę

    Przepisz liczbę cyframi, jeśli nie jesteś botem 🙂 *